نـرم افزار فروشگاهی حسـاب و کتـاب

راه حلی نو برای رسیدگی به حساب و کتاب فروشگاه شما حتی با تبلت و گوشی هوشمند

  • مدیریت آسان فروشگاه
  • بدون نیاز به سخت افزارهای حجیم و گران قیمت
  • مناسب کسب و کارهای کوچک و متوسط
  • کاربری آسان و سریع
  • اتصال به ابزارهای جانبی فروشگاهی
  • خدمات پشتیبانی حرفه ای

ویـژگی های نرم افزار حساب و کتاب

در صورتیکه نیاز دارید یک صندوق فروش راه اندازی کنید؛ علاوه بر کامپیوتر میتوانید از ترکیب نرم افزار حساب و کتاب و یک تبلت استفاده کنید. این ترکیب یک صندوق فروش کامل، ارزان، لمسی، شیک و کمجا را برای شما فراهم می آورد که مزایای زیر را دارد:

امکان اتصال بارکدخوان و انواع پرینتر به صندوق فروشگاهی اندرویدی حساب و کتاب

محیط برنامه

مشاهده قابلیت ها و امکانات حساب و کتاب

در این نرم افزار همه چیز همانطور که انتظار آن را دارید در دسترس شماست. در طراحی آن همواره سعی خود را کرده ایم تا محصولی کاربردی و کاربر پسند خلق نماییم.

آشنایی بیشتر با حساب و کتاب

حساب و کتاب راه حلی است برای کسانی که می خواهند بدون نیاز به دانش و نرم افزار حسابداری و حتی با گوشی هوشمند موبایل خود به مدیریت مالی کسب و کار خود بپردازند. این راه حل در قالب یک نرم افزار اندرویدی و یک نرم افزار آنلاین تحت وب ارائه شده است. این نرم افزار در حالیکه یک نرم افزار حسابداری نیست، ولی نیازهایی که عموما در نرم افزارهای حسابداری پاسخ داده می شوند را تامین می کند. با حساب و کتاب می توانید از میزان فروش نقد و غیر نقد خود مطلع شوید، سود و زیان خود را محاسبه کنید، از موجودی و ارزش ریالی انبار مطلع باشید، عدد بدهی و طلب کلی خود را بدست بیاورید و ... .
دستگاه های جانبی نیز براحتی به تبلت متصل می شوند بدین ترتیب می توانید از بارکد خوان استفاده کنید یا با انواع چاپگرها، فاکتورها و رسیدهای خود را چاپ کنید.
تجهیزات مورد نیاز این محصول تنها به یک تبلت خلاصه می شود. اما این ابزار کوچک و قابل حمل می تواند به اندازه همان دستگاه های بزرگ کارایی داشته باشد.

سایر تجهیزات مانند پایه نگهدارنده, بارکدخوان و چاپگر جزء مواردی هستند که شما می توانید بسته به نیازتان تهیه نمایید.

نرم افزار حسابداری حساب و کتاب، یک صندوق فروش هوشمند، کم جا، ارزان و با امکان اتصال به انواع چابگر و بارکدخوان را به شما ارائه می دهد.
فروشگاه خد را از طریق صندوق فروش حساب و کتاب به سامانه شهربازار معرفی کنید.

مرجع کسب و کارهای شهر شما

با معرفی فروشگاه خود در شهر بازار، کسب و کارتان را به همه ایران معرفی کنید.

مشاهده شهربازار

سامانه های مرتبط

تلاش ما، پیشنهاد راه کارهایی نوین برای ارائه خدماتی مطلوب و متفاوت است.